Počet položek: 0 0,00 Kč

Shurgain Dog Opti Plus Maintenance 2x 15 kg AKCE DUOPACK

kliknutím zvětšíte
Shurgain Dog Opti Plus Maintenance 2x 15 kg AKCE DUOPACK
Shurgain Dog Opti Plus Maintenance 2x 15 kg AKCE DUOPACK Shurgain Dog Opti Plus Maintenance 2x 15 kg AKCE DUOPACK
Pro nákup musíte být přihlášen a zároveň mít aktivovaný Váš účet.
Kód:32319
Výrobce:Shurgain
Dostupnost:Skladem
param EAN: 063100987626
param hmotnost: 30 kg
SHURGAIN
Pro mladé psy, psy menších plemen a psy středně pracovně zatížené

Charakteristické znaky:

  • Kompletní a vyvážené složení
  • Suroviny prvotřídní kvality
  • Vhodný pro všechna plemena
  • Výtečná chuť
 

S-G Opti-Plus je výživné, dobře stravitelné krmivo, které vyhovuje nutričním nárokům všech psů ve střední zátěži. Jeho složení a koncentrace živin jsou na pomezí mezi krmivy Bite Size pro méně aktivní psy a Excel Performance pro psy ve vysoké zátěži.
Krmivo Opti-Plus Maintenance plně vyhovuje požadavkům na výživu zvířat stanoveným Národní radou pro výzkum při Národní akademii věd ve Washingtonu D.C. a mnohdy tyto požadavky dokonce překračuje. Rovněž je certifikováno Kanadskou asociací veterinárního lékařství.
Krmiva S-G jsou vytvořena tak, aby plně pokryla veškeré nutriční nároky vašeho psa, není proto nutné ani žádoucí podávat současně jiné doplňky stravy. Granule Opti-Plus je možno podávat suché nebo zvlhčené teplou vodou, která umožní vůni čerstvého masa plně se rozvinout. Teplou vodu přidejte přibližně v poměru 1 hrnek vody na 2 hrnky granulí, řiďte se individuálními preferencemi vašeho psa.
Opti-Plus může být podáván jednou nebo dvakrát denně. Krmná dávka je stanovena pro psy se střední zátěží, kteří jsou chováni v mírných klimatických podmínkách. V případě chladného počasí nebo zvýšené zátěže se energetické nároky psa zvyšují. Obecně je třeba krmnou dávku přizpůsobit tak, aby si pes udržoval ideální váhu.

Složení:

  • Mletá kukuřice, kuřecí masová moučka, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), mletá pšenice, pšeničné otruby, kukuřičná glutenová moučka, řepná drť, kuřecí maso, sleďová moučka, lněné semínko, kalciumdihydrofosfát, sůl, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, cholinchlorid, zinkmethionin, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín K (menadion), vitamín B12, riboflavin, niacin, d-Calcium pantothenát, pyridoxin hydrochlorid, thiamin monotitrát, kyselina listová, biotin, síran železnatý, oxid manganatý, síran zinečnatý, síran měďnatý pentahydrát, jodičnan vápenatý, seleničitan sodný, karbonát kobaltu


Krmný návod:

Doporučená denní krmná dávka je přibližně 15dkg na 10kg hmotnosti psa. Krmnou dávku lze přizpůsobit individuálním potřebám s ohledem na věk, kondici a aktivitu psa.
Pes musí mít po celý den k dispozici čerstvou vodu.


Využitelná energie:

  • 3 800 kcal/kg

Deklarované jakostní znaky

protein 25%, tuk 15%, vláknina 3%, vlhkost 10%, popel 8% 

Vitamínové složení
 
vitamín A - 10 000 IU/kg, vitamín E - 100 IU/kg, vitamín D3 - 1 000 IU/kg, vitamín K - 2.2 mg/kg, vitamín B12 - 1.5 mg/kg
 
Minerály a stopové prvky
 
vápník 1.1%, sodík 0.45%, hořčík 0.18%, zinek 260 mg/kg, měď 15 mg/kg

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace