Počet položek: 0 0,00 Kč

O nás

Velkoobchod - krmiva a chovatelské potřeby

Náš internetový obchod www.siera.cz byl založen roku 2009. V dalších letech se  nadále rozvíjel a upevňoval svoji pozici na trhu. Důležitý posun nastal v roce 2012, kdy jsme se začali věnovat kromě prodeje koncovým zákazníkům, také velkoobchodní distibucí chovatelských potřeb a krmiv. Ve stejném roce získal e-shop zázemí vzorkové prodejny s pravidelnou otvírací dobou. V současné době jsme stabilní firma, která i nadále pracuje na svém dalším rozvoji. 

Jsme plátci DPH.

Nabízíme široký sortiment chovatelských potřeb a krmiv, máme stovky položek neustále skladem, příznivé ceny, rychlou expedici zboží. Pokud se vám stane, že nenajdete zboží, které hledáte, prosím, kontaktujte nás, vynasnažíme se tento produkt zajistit. 

 

Obchodování pro nás není jen práce

Jsme společnost, která má za cíl spokojeného zákazníka. Budeme potěšeni, pokud se jedním z našich spokojených zákazníků stanete i vy. Zajímají nás vaše potřeby a k jejich uspokojení využíváme všechny své schopnosti, dovednosti a zkušenosti.

 
Našimi základními hodnotami a principy jsou:
férovost a poctivost 
námi poskytované informace jsou naprosto zřejmé a srozumitelné
všechny ceny jsou uváděny včetně DPH
otevřenost
jsme přístupní vzájemné komunikaci
respektujeme odlišné názory
důvěra
chceme budovat trvalé vztahy založené na pozitivní zkušenosti 
zaručujeme kvalitu zboží i služeb
individuální přístup
našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc 
jsme schopni reagovat na vaše přání a požadavky
profesionalita
pracujeme efektivně, odpovědně, důsledně a s plným nasazením 
 

Poradíme při správném výběru krmiva

Otázkami spojených s výživou psů, koček a dalších domácích mazlíčků se zabýváme již několik let. Během této doby jsme kromě vlastních zkušeností získali mnoho zkušeností a poznatků také od jiných chovatelů. Znalosti si pravidelně prohlubujeme na odborných seminářích o výživě a krmivech, na veletrzích krmiv a chovatelských potřeb a také při osobních návštěvách některých výrobců krmiv. Každému, kdo má zájem o radu či pomoc, rádi pomůžeme, poradíme, nebo se s ním ochotně podělíme o zkušenosti, které máme.

 
Zeptejte se nás na cokoliv. Jsme tu pro vás.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace